OBJEDNÁVKA KURZU
ONLINE VIDEO ACADEMY

TOUTO OBJEDNÁVKOU ZÍSKÁTE:

  • 5 MODULŮ ONLINE KURZU

    Doživotní přístup do členské sekce a vstup do programu.
  • MÁTE MOU OSOBNÍ PODPORU

    Můžete se se mnou radit ohledně vašich videí.
  • BONUS #1: JAK VYSÍLAT WEBINÁŘE

  • BONUS #2: PRIVÁTNÍ FACEBOOK SKUPINA

  • BONUS #3: VIDEONÁVOD NA VYTVOŘENÍ VIDEOINTRA

VYPLŇTE OBJEDNÁVKU ZDE:

Svým službám a produktům natolik věřím, že vám dávám garanci vrácení peněz 14dní od objednávky.

Názory mých klientů:

S Petrou spolupracuji na propagaci aplikace FAPI již téměř dva roky. Tvoří pro mě jak animovaná prodejní videa, videa pro budování brandu a povědomí o značce, tak videa v programu Camtasia, provádějící klienty samotnou aplikací. Díky nim se o nás klienti nejen dozví a prostřednictvím zábavné a odlehčené formy se pro nás nadchnou, ale ulehčí jim i práci tím, že je v aplikaci intuitivně, obrazem a slovem, navedou. Petra je velký profesionál s širokými znalostmi svého oboru. Hlavně ale do své práce dává srdce a velký entuziazmus a kreativitu, které má na rozdávání. Díky Petro.

Míša Brosterprojektová manažerka FAPI

Spoluprácu s Petrou vrelo odporúčam. Okamžite sa navnímala do mojej predstavy. Poskytla mi profesionálne vedenie pri tvorbe scenára aj textu. Výsledok predčil moje očakávania. Animácia BIZNIS ŠKOLA pre obchodných zástupcov je skvelá. Ďakujem Petra. Vaše druhé meno je KVALITA. J Aj v budúcnosti sa na vás rada obrátim. Veľmi sa mi páči vaša práca a ešte viac váš prístup.

Oľga Koklesováwww.olgakoklesova.sk

Petra ma naučila ako si urobiť prezentácie v prezi, ako si nahrať video prezentáciu v programe Camtasia, ako zrealizovať webinár. Spolupráca bola veľmi príjemná a jej informácie mi pomohli posunúť sa ďalej k tomu, aby som mohla začať s vlastným info podnikaním. Vďaka všetkým týmto vedomostiam a informáciám dnes pripravujem vlastný info projekt Marketingacademy.sk

Maria BoťanskáMarketingacademy.sk