Necítíte se hned na to, být sami před kamerou, ale i přesto byste si chtěli umět jednoduše vytvořit skvělá videa, která oživí váš marketing a přitáhnou vám nové zákazníky?

Naučím vás vytvářet skvělá marketingová videa, i když teď máte pocit, že nevíte, o čem videa tvořit a jak je technicky vytvořit. Už žádné nudné texty na webu! Začněte tvořit videa, která pomáhají řešit lidem jejich potřeby! Jak vám v tom můžu pomoci, se dozvíte v tomto videu:

PŘÁLI BYSTE SI...

 • umět vytvářet úžasná marketingová videa na své prodejní stránky?
 • videa, díky kterým budete budovat důvěru a získávat více fanoušků na sociálních sítích?
 • naučit se vytvářet video prezentace pro vlastní online výukové kurzy, které můžete následně prodávat?
 • jednoduše vytvářet názorné videonávody k vašim produktům?
 • tvořit školicí online powerpointové prezentace v kombinaci s vaším obrazem?
 • nebo třeba demo videa k vaší aplikaci nebo videoprůvodce vaším webem ?
 • jak udělat webinář a následně si jej sestřihat?
 • naučit se, jak z vašich článků udělat video články?
 • FAQ - nebo-li video na nejčastější dotazy vašich zákazníků a mnohem více....?

ALE...

 • obáváte se, že vám příprava, nahrání a zpracování videa zabere několik dní nebo dokonce týdnů?
 • nevíte, jak napsat scénář k vašim videím a co by mělo ve videu zaznít, aby to vzbudilo zájem u vašich zákazníků?
 • vaši konkurenti mají profesionálně vypadající videa, která jsou mnohem lepší než ty vaše a také vydělávají více peněz než VY!
 • nevíte, kde přesně začít a co všechno budete k vytvoření videí potřebovat?
 • bojíte se, že vás to bude stát hodně času a peněz a výsledek nebude stát za to?
 • nebudete vědět, o čem točit videa ve vašem byznysu?
 • nejste si jisti, jakou hudbu a obrázky použít, abyste byli trendy a neporušovali zákon?
 • chcete udělat svůj online kurz, ale nevíte, jak videa připravit a jaká videa by měl kurz obsahovat?
 • A mnohem více...

MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ:
 

Nahrávejte obrazovku vašeho počítače
díky Camtasia Studiu.

Nahrávání obrazovky je v dnešní době hodně využíváno především pro prezentování powerpointových prezentací za použití mluveného komentáře nebo videa lektora nebo například k praktickému ukázání nějaké aplikace, softwaru, webu apod.

PŘEDSTAVTE SI...

 • že byste si vytvořili video, které by pak za vás prodávalo na webu vaše produkty nebo služby a to 24 hodin denně. Už byste nemuseli každého zákazníka přesvědčovat o tom, co děláte. Video by vše řeklo a prodalo za vás, zatímco vy byste mohli dělat věci, které jsou v životě opravdu důležité. 
 • Jak byste se cítili, kdybyste věděli, že už nemusíte každý den přesvědčovat nové klienty, aby si něco od vás koupili, ale kdyby si sami objednávali vaše produkty nebo služby díky vaším videím na webu?
 • Jak by vypadalo do roka vaše podnikání, kdybyste každý týden jednoduše natočili jedno nové video a dali ho na internet? 
 • Kolik byste ušetřili energie, kdybyste nemuseli pořád dokola posílat ty stejné nabídky na všechny strany, ale oslovovali byste masy lidí jednoduše díky pár videím?
 • Kolik byste ušetřili času a peněz, kdybyste nemuseli telefonovat a objíždět potenciální klienty naslepo?
 • Jak by se vám usínalo s tím, že díky vaším videím můžete pomoci vyřešit problémy tisícům lidí na internetu?
 • Možná vám právě tyto řádky pomohou dostat se na vyšší level vašeho podnikání.

CO ZÍSKÁTE, KDYŽ ZAČNETE TVOŘIT

VIDEO PREZENTACE?

BUDOVÁNÍ DATABÁZE

Tím, že budete vytvářet krátká hodnotná videa, která pak umístíte na svůj web či blog, můžete tak lépe budovat svou emailovou databázi. Videa můžete použít jako tzv. magnet, kdy sdílíte video s vašimi návštěvníky výměnou za jejich emailovou adresu.

GENEROVÁNÍ NÁVŠTĚVNOSTI

Videa jsou mnohonásobně víckrát sdílena než pouhé texty nebo obrázky. Díky tomu, že budete mít vlastní videa, budete více atraktivní pro vaše budoucí i stávající návštěvníky, kteří se budou opakovaně vracet na váš web, blog, Facebook či Youtube kanál, aby mohli shlédnout vaše zajímavá videa.

VYTVÁŘENÍ PRODUKTŮ

Vytvářejte jednoduše vzdělávací kurzy, webináře, online kurzy aj.a ty následně online automatizovaně prodávejte.

MARKETING

Vytvářejte účinná prodejní videa, přesvědčivé videoprezentace a budujte díky videím lépe svou značku.

BUDOVÁNÍ VZTAHU

Video vám pomůže vybudovat důvěru u vašich zákazníků lépe než pouhé texty na webu. Sdílením hodnotných informací v podobě videí získáte status experta ve svém oboru.

AFFILIATE MARKETING

Jednoduše vytvářejte video recenze různých produktů nebo služeb, ze kterých pak můžete mít provizi za doporučení. Můžete vytvářet zajímavá bonusová videa pro zákazníky, abyste je motivovali ke koupi nějakého produktu nebo služby přes vás.

Video není jen pro pár vyvolených!

I vy můžete mít stejně skvělá videa, tak jako mají mnozí známí online podnikatelé.
Možná máte zajímavé know how, o kterém ale moc lidí neví,
protože jej správně neprezentujete na internetu a je to škoda...

Zbavte se mýtu, že video pro vás není! Ano je, i vy zvládnete tvořit vlastní videa!

MOŽNÁ SI ŘÍKÁTE...

Mýtus 1: “Vytvořit video je příliš složité a technicky náročné!”

Odpověď: Jedno tlačítko může změnit váš byznys!

No, to bývala pravda dříve, že vytvořit video je náročné, ale dneska už ne! Dnes díky výkonným a jednoduchým aplikacím můžete tvořit sami videa, která by ještě před několika lety stáli deseti tisíce korun, trvali několik dní nebo týdnů a zvládli by je natočit leda na Barandově 🙂

Mýtus 2: “Video je příliš drahé!”

Odpověď: Úspěšné video vás může stát jenom pár korun.

Rozhlédněte se kolem sebe, jaká videa točí úspěšní nejen online podnikatelé a daří se jim díky těmto videím fakt skvěle a rozhodně nemají TOP profi videa. Mají většinou taková videa, která se můžete i vy naučit vytvářet a vyjdou vás na minimum.

Jediné co potřebujete je externí mikrofon (cca 1000 Kč), prezentaci pro natáčení a program na natáčení obrazovky a úpravu videa. Ideálním profi programem je právě Camtasia studio, které si můžete na 30 dní stáhnout úplně zdarma a využít všechny jeho funkce. Takže si můžete napřipravovat videa a během 30 dní natočit. Zkuste si svou první video kampaň udělat zdarma a uvidíte jaká bude zpětná vazba! Věřím, že to vašemu podnikání natolik prospěje, že se rozhodnete investovat do Camtasie, protože budete vědět, že se vám to vyplatí.To je jediné, nic dalšího už nepotřebujete pro to, abyste mohli tvořit skvělá marketingová videa. A to vše vás naučím.

 

Mýtus 3: “Já nevím, jak tvořit videa”

Odpověď: Je to proces, který vás naučím.

Možná už jste se v minulosti pokoušeli vytvořit nějaké video, ale nebyli jste spokojeni s výsledkem. Věřte mi, že chápu, jak se cítíte. Ani já jsem na začátku neuměla tvořit videa... ale víte co? Je to jen proces několika kroků, který se můžete i vy naučit. Strávila jsem stovky hodin učením pokus omyl, čtením mnoha knížek, sledováním videonávodů, jak na to, než jsem vychytala určité věci. Vy nemusíte. Připravila jsem pro vás tento jednoduchý kurz, ve kterém se naučíte to opravdu nejdůležitější, co potřebujete, abyste došli ke svému cíli - vytvořili si pěkné funkční video pro váš projekt!

Kdo je Petra Svobodová?

Jsem expertka na online a video marketing ve firmě Davida Kirše. Také svobodná a šťastná online podnikatelka a především úplně normální pohodová holka 🙂

Díky mé pomoci a jednoduchým videonávodům jsem pomohla stovkám drobných živnostníků i firmám vydělat desítky milionů korun a splnit jim jejich sny. 

Už přes tři roky tvořím vzdělávací videa pro naše zákazníky (např. jak si nastavit SmartSelling (MioWeb, FAPI, SmartEmailing a jiné podnikatelské aplikace pro podnikání) a vedu je krok po kroku spletitými cestami online marketingu. 

Také pomáhám a radím online podnikatelům, jak díky videím mohou oslovit své zákazníky. Mým cílem je dělat pro klienty videa, která jednoduše, zábavně a lidsky vystihnou podstatu, výhody a výjimečnost jejich projektu. Jsem autorkou online kurzu Milionový Web a tvůrkyní projektu Animačka.cz. Také ráda vařím, jím, cestuji, tancuji a vzdělávám se 🙂

Díky každodenní komunikaci se zákazníky jsem se naladila na jejich potřeby a přání a také na to, jakým způsobem prezentovat informace. Krok po kroku společně dojdeme k vašemu vysněnému cíli.

 REFERENCE MÝCH ZÁKAZNÍKŮ:

S Petrou spolupracuji na propagaci aplikace FAPI již téměř dva roky. Tvoří pro mě jak animovaná prodejní videa, videa pro budování brandu a povědomí o značce, tak videa v programu Camtasia, provádějící klienty samotnou aplikací. Díky nim se o nás klienti nejen dozví a prostřednictvím zábavné a odlehčené formy se pro nás nadchnou, ale ulehčí jim i práci tím, že je v aplikaci intuitivně, obrazem a slovem, navedou. Petra je velký profesionál s širokými znalostmi svého oboru. Hlavně ale do své práce dává srdce a velký entuziazmus a kreativitu, které má na rozdávání. Díky Petro.

Míša Brosterprojektová manažerka aplikace FAPI

Petra ma naučila ako si urobiť prezentácie v prezi, ako si nahrať video prezentáciu v programe Camtasia, ako zrealizovať webinár. Spolupráca bola veľmi príjemná a jej informácie mi pomohli posunúť sa ďalej k tomu, aby som mohla začať s vlastným info podnikaním. Vďaka všetkým týmto vedomostiam a informáciám dnes pripravujem vlastný info projekt Marketingacademy.sk

Maria BoťanskáMarketingacademy.sk

S Petrou Svobodovou jsme spolupracovali na vytváření vzdělávacích videonávodů pro aplikaci MioWeb. Videa, která s námi vytvořila, pomáhají každý den usnadnit zákazníkům práci s naší aplikací. Petra je profesionálka ve svém oboru, vždy naslouchala našim přáním a potřebám a poradila nám. Spolupráci s Petrou mohu jen doporučit. Děkujeme.

Viktor Šabackýprojektový manažer aplikace MioWeb

(Nic neriskujete - pokud se během 14ti dní nenadchnete pro Online Video Academy, bez otázek vám peníze vrátím).

MODUL 1 - PŘÍPRAVA

 • Video strategie - čeho se snažíme dosáhnout, kdo je náš zákazník a co je cílem videa.
 • Co je Camtasia a představení typů videí, které si vytvoříme pro váš byznys.
 • Co budeme potřebovat pro video (scénář, hudba, obrázky, intro/outro, video).
 • Příprava scénářů a grafiky pro: seznamovací video na úvodní stránku webu, prodejní stránku, video ukázky prací před a po, natáčení aplikace nebo průvodce webem, příprava video článku, video na nejčastější dotazy).

MODUL 2 - ZAČÍNÁME

 • Stažení a instalace programu Camtasia.
 • Seznámení s pracovním prostředím Camtasia.
 • Co je třeba nastavit, než začnete nahrávat.

MODUL 3 - NAHRÁVÁME

 • Nahrávání obrazovky nebo PPT/Prezi ( tvorba seznamovacího videa na úvodní stránku webu, prodejního videa, ukázky prací před a po, natáčení aplikace nebo průvodce webem, videočlánku, videa na nejčastější dotazy).
 • Nahrávání kamery a zvuku.
 • Pomocné nástroje během nahrávání.

MODUL 4 - STŘÍHÁME

 • Sestřih PPT/Prezi prezentace.
 • Sestřih webináře.
 • Sestřih hraného videa.
 • Jak naimportovat a kde najít hudbu zdarma.
 • Jak naimportovat a kde najít obrázky zdarma.
 • Jak si naimportovat vlastní intro.

MODUL 5 - PUBLIKUJEME

 • Export na harddisk nebo cloud.
 • Sdílení a vkládání videí na Youtube a Facebook.
 • Jak vložit video na web nebo blog.

K objednávce získáváte tyto bonusy zdarma:

BONUS 1: JAK VYSÍLAT WEBINÁŘE

Chtěli byste začít vysílat vlastní webináře
a online školení, ale nevíte, jak vše správně technicky nastavit?
Naučím vás, jak na to.

BONUS 2: PRIVÁTNÍ FACEBOOK SKUPINA

K dispozici budete mít také uzavřenou Facebookovou skupinu, kde můžete diskutovat nejen se mnou, ale i s dalšími účastníky kurzu.

BONUS 3: VIDEONÁVOD NA VYTVOŘENÍ VIDEOINTRA

Pokud vstoupíte do kurzu, dostanete ode mě zdarma videonávod na vytvoření video intra z Vašeho loga.

Hodnota online programu: 5.980 Kč

PRO PRVNÍCH 30 PŘIHLÁŠENÝCH
nyní za cenu 1.794 Kč

Prvních 30 přihlášených účastníků získá kurz za zvýhodněných podmínek.
Využijte této speciální zvýhodněné nabídky, která nebude trvat dlouho.

Zbývá 0 volných míst v kurzu za zvýhodněnu cenu 1.794 Kč.

14 DNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Nic neriskujete, protože na kurz Online Video Academy se vztahuje 100% garance vrácení peněz. 14 dní máte na to, abyste vše vyzkoušeli a použili. Pokud zjistíte, že tento kurz není pro vás, vaše peníze dostanete zpět.

(Nic neriskujete - pokud se během 14ti dní nenadchnete pro kurz Online Video Academy, vrátím vám peníze).

Pokud si nejste jistí tím, jak byste mohli Online Video Academy kurz využít ve vašem podnikání,
nebo máte jiné dotazy, zavolejte mi na tel. 702 075 709 a poraďte se se mnou 🙂